Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

SEKCJA SZACHOWA

MIEJSCE Młodziezowy Dom Kultury  nr2

                       Ul. Popiełuszki 9

                       41-902 Bytom

                       www.mdk2bytom.w.interia.pl

 

                       Klub Spółdzielczy Relaks

                       Ul. Zabrzańska 68

                       41-907 Bytom

 

                        Szkoła Podstawowa nr 54

                        Ul. Reptowska 86

                        41- 923 Bytom

 

HISTORIA

Sekcja szachowa „ Towarzystwo Społeczno Kulturalne Szombierki” istnieje już od 1953 roku i uczestniczy aktywnie w szachowym życiu naszego kraju. W 1999 roku rozpoczęła swoją działalność przy Klubie Spółdzielczym „Relaks”.

  Sekcja jest jednostką ogólnodostępną, integrującą mieszkańców dzielnicy- lokatorów zasobów Bytomskiej Spółdzielni mieszkaniowej. W czasie prowadzonych zajęć spotykają się miłośnicy „królewskiej gry” , wszelkie podziały społeczne nie majawtedy większego znaczenia. Grają zarówno aktywni zawodowo jak i emeryci, renciści, dzieci i młodżież.Umiejętności szachowe również  nikogo nie dyskredytują zgodnie z maksymą „ Trening czyni mistrza”. Członkowie wymienionej sekcji biorą udział  w zawodach drużynowych i indywidualnych, organizowanych na terenie województwa i kraju.

   Instruktor sekcji szachowej – Jarosław Baranowski od 2006 roku prowadził zajęcia kółka szachowego w Szkole Podstawowej nr 45, w których uczestniczyło kilkunastu adeptów gry szachowej. W bieżącym roku Jarosław Baranowski zawiesił na okres jednego roku swoją działalność. Indywidualnemu szkoleniu poddaje się kilkoro dzieci w ramach zajęć sekcyjnych.

 KONTAKT

 Klaus Leska - 605-259-865

Przeszukaj serwis: