Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Menu główne:
  • 3+ Liczna Rodzina
  • belka
  • glf

Ferie na sportowo zakończone

Ferie zimowe Ferie zimowe 2013 po raz kolejny udowodniły, że w naszym mieście nie brakuje dzieci, które wolny czas spędzają na sportowo. Z atrakcji i ułatwień przygotowanych w Hali na Skarpie i lodowiskach łącznie skorzystało prawie 5 tyś osób.

Zaskoczeniem nie była na pewno olbrzymia popularność udostępnionych bezpłatnie ślizgawek na lodowisku przy ul. Pułaskiego i na pl. Sobieskiego. Nie raz już przeróżne okazje udowadniały, że Bytom to miasto posiadające duże tradycje łyżwiarskie i hokejowe. W zależności od godziny, z każdej ślizgawki odbywającej się przy ul .Pułaskiego w okresie ferii korzystało od 70 do 130 osób.

Na brak chętnych nie mogło narzekać także lodowisko sezonowe. Na pl. Sobieskiego dodatkowymi atrakcjami były trzy imprezy łączące rywalizację z zabawą: Powitanie i Pożegnanie ferii oraz Walentynki. W trakcie każdej z nich można było wygrać ciekawe upominki.

Również Hala na Skarpie przez całe dwa tygodnie pękała w szwach. Na zajęcia prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego dziennie uczęszczało do 120 dzieci. Królowała piłka noża, ale narzekać nie mogli również sympatycy siatkówki, koszykówki, tenisa stołowego czy badmintona.    

Ferie zimowe na sportowo zakończone, ale wciąż zapraszamy na bytomskie lodowiska i obiekty OSiR Bytom.   

Przeszukaj serwis: